Hizmetlerimiz

Kurumsal Web Site Tasarımı ve Yönetimi

Ar-Ge ekibimizle size en uygun web site tasarımını araştırıyor yazılım ekibimizle hayata geçiriyoruz. Var olan web sitenizi isteğiniz doğrultusunda güncelliyor ya da yönetme işlemleri yapıyoruz.

Masaüstü Yazılım Hizmeti

İnoves Yazılım, alanında uzmanlaşmış profesyonel ekibiyle, ihtiyaç duyduğunuz masaüstü yazılımlarını, sisteminiz üzerinde sorunsuz olarak çalışacak şekilde gerçekleştirerek en iyi çözümü sunmakta ve iş gücünüzü arttırmaktadır.

Mobil Uygulama Geliştirme

İnoves Yazılım, tecrübeli ve alanında uzman kadrosuyla müşterilerin istekleri doğrultusunda, ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayabilecek mobil uygulama yazılımları geliştirerek, GSM operatörünüzün ulaşabildiği her yerde 7/24 çalışabilen bir sistem sunmaktadır.

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Bir şirketin kendisini temsil etme biçimlerinin bütününe Kurumsal Kimlik adı verilir. Sizi en iyi şekilde temsil edecek ve yansıtacak kurumsal kimlik tasarımını alanında uzman ekibimizle istediğiniz doğrultusunda hayata geçiriyor ve yine isteminiz doğrultusunda baskı işlemlerini yapıyoruz.

Dijital Pazarlama Hizmeti

İnternet reklamcılığı hizmetlerimiz ile en kısa zamanda, en az maliyetle, en doğru müşteriye ulaşmanızı ve optimum sonuçları almanıza yardımcı oluruz.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya da olan varlığınızın iyi yönetilmesi ve Facebook, Instagram, YouTube ve benzeri sosyal medya platformlarında sizi en iyi şekilde yönetecek hizmeti veriyoruz.

 

SİZ HAYAL EDİN BİZ HAYATA GEÇİRELİM

 

İnoves Yazılım Hizmetleri

İnoves Yazılım Hizmetleri